Hockey - Domenica 02/10, 2016

USA: USHL
06:00Nippon P. CranesAnyang   
08:30Tohoku F. BladesSakhalin   
09:30Oji EaglesHigh 1   
10:00DaemyungChina Dragon   
15:30KlagenfurtInnsbruck   
16:00SalzburgBolzano   
17:30Fehervar AV19Linz   
17:30GrazZnojmo   
17:30ViennaO. Ljubljana   
17:30VillachDornbirn   
18:30FassaSalzburg 2   
01:00Erie OttersKingston Frontenacs   
01:00Flint FirebirdsSarnia Sting   
01:00Niagara IceDogsHamilton Bulldogs   
01:05Saginaw SpiritOttawa 67s   
01:30Barrie ColtsLondon Knights   
01:30Owen Sound AttackGuelph Storm   
20:00Mississauga SteelheadsNorth Bay Battalion   
20:00Sudbury WolvesKitchener Rangers   
20:05Peterborough PetesNiagara IceDogs   
20:05Sarnia StingSoo Greyhounds   
22:00Flint FirebirdsOttawa 67s   
00:05Oshawa GeneralsWindsor Spitfires   
02:30Brandon Wheat KingsRed Deer Rebels   
03:00Kootenay IceSaskatoon Blades   
03:00Lethbridge HurricanesCalgary Hitmen   
03:00Moose Jaw WarriorsEdmonton Oil Kings   
03:00Swift Current BroncosMedicine Hat Tigers   
04:00Prince George CougarsKelowna Rockets   
04:05Seattle ThunderbirdsPortland Winterhawks   
04:05Spokane ChiefsTri-City Americans   
04:05Victoria RoyalsKamloops Blazers   
23:00Brandon Wheat KingsSwift Current Broncos   
00:00Prince Albert RaidersEdmonton Oil Kings   
00:00Regina PatsRed Deer Rebels   
00:00Halifax MooseheadsCape Breton Screaming Eagles   
00:00Saint John Sea DogsMoncton Wildcats   
01:00Victoriaville TigresVal-d'Or Foreurs   
20:00Acadie-Bathurst TitanMoncton Wildcats   
20:00Charlottetown IslandersHalifax Mooseheads   
21:00Blainville-Boisbriand ArmadaBaie-Comeau Drakkar   
21:00Rimouski OceanicDrummondville Voltigeurs   
21:00Sherbrooke PhoenixShawinigan Cataractes   
22:00Chicoutimi SagueneensQuebec Remparts   
01:30Cornwall River KingsSorel-Tracy   
01:30Riviere-du-Loup 3LJonquiere Marquis   
22:00Predateurs de LavalTrois-Rivieres   
22:00Thetford Mines IsothermicSaint-Georges   
12:00Bat YamIstanbul B.   
16:00Irbis-Skate SofiaPartizan   
17:00KemphanenDen Haag   
11:45D-KiekkoFPS   
14:00AIKPyry   
15:00Karhu HTKiekkokopla   
16:00KooveeKettera   
13:00H√§meenlinna DKuortane D   
14:15Lukko Rauman DKJT D   
17:00K√§rp√§t DIlves D   
17:50KalPa DEspoo United D   
14:00WolfsburgEisbaren Berlin   
16:30D√ľsseldorfMunchen   
16:30KrefeldIserlohn   
16:30SchwenningerMannheim   
19:00AugsburgBremerhaven   
17:00CrimmitschauHeilbronner   
17:00Dresdner EislowenKassel   
17:00Lausitzer FuchseRosenheim   
18:30Bad NauheimKaufbeuren   
18:30BayreuthRavensburg   
18:30FreiburgBietigheim/Bissingen   
18:30RiesserseeFrankfurt Lowen   
16:00PreussenEssen   
17:00LeipzigHannover   
18:00TimmendorferHarzer F.   
18:30Fuchse DuisburgErfurt   
18:30HernerWedemark   
19:00Crocodiles HamburgFASS Berlin   
19:00EC HannoverTrappers   
19:00RostockHalle   
17:30LindauRegensburg   
18:00HochstadterWeiden   
18:00LandshutDeggendorfer   
18:00SchonheidePeiting   
18:00SelberTolzer Lowen   
18:00SonthofenEHC Waldkraiburg   
15:00AlmatyHC Astana   
15:00Gornyak RudnyKazzinc-Torpedo 2   
15:00KokshetauPavlodar   
15:00TemirtauKulager   
17:00ManglerudFrisk Asker   
14:30Hasle/LorenNarvik   
16:00NidarosBergen   
17:00TychyOpole   
18:00JastrzebieUnia Oswiecim   
18:00MMKS PodhaleBytom   
18:00PZHL Sosnowiec U20Gdansk   
18:30KrakowTorun   
18:15CoventryDundee   
18:30ManchesterSheffield   
19:00CardiffNottingham   
19:00EdinburghFife   
15:30ChomutovOlomouc   
15:30Karlovy VaryLitvinov   
17:00Mountfield HKLiberec   
17:00ZlinTrinec   
17:15Kometa BrnoSparta Praha   
17:30Mlada BoleslavPardubice   
15:30Sparta Praha U21Mlada Boleslav U21   
10:30Miercurea CiucSportul Studentesc Bucuresti   
15:00JokeritYaroslavl   
17:00Medvescak ZagrebSt. Petersburg   
17:00Slovan BratislavaCSKA Mosca   
11:00AlmazRusskie Vityazi   
11:00LokoMHC Spartak   
11:00Sputnik AlmetievskAltay   
12:00HC RigaKrasnaya Armiya   
12:00ReaktorSnezhnye Barsy   
12:00Altay BarnaulJunior Sputnik   
16:00HC RostovKristall Junior   
16:00SlavutychChelny   
16:00TambovCSK VVS   
15:00Progress GlazovBatyr   
17:00B. BystricaZilina   
17:00KosiceMartin   
17:00L. MikulasZvolen   
17:00Nove ZamkyTrencin   
17:00PopradNitra   
17:00Pov. BystricaSlovacchia U20   
16:00FrolundaDjurgardens   
16:00BrunfloLejon   
16:00OrnskoldsvikKalix   
16:00OstersundV√§nn√§s   
16:00Sollefte√•Pite√•   
16:00SundsvallAsploven   
16:00TegsKiruna   
16:00HelsingborgsHalmstad   
16:00Kallinge/RonnebyDalen   
16:00KristianstadsHanhals   
16:00Tran√•sTyringe   
16:00VarbergTroja/Ljungby   
16:00VimmerbyNybro   
16:00Aker/StrangnasBorlange   
16:00EnkopingsSk√∂vde   
16:00ForshagaKoping   
16:00GrastorpsArboga   
16:00SurahammarKumla   
16:00HammarbyNacka   
16:00HaningeV√§sby   
16:00HuddingeArlanda   
16:00SollentunaVallentuna   
12:00Linkopings DModo D   
12:30Sundsvall DAIK D   
13:00HV 71 DLulea D   
17:30Bryn√§s DDjurgardens D   
17:30BrasovDVTK   
18:00FerencvarosDebrecen   
18:00MAC BudapestDAB   
18:30UjpestFehervar AV19 II   
01:00New Jersey DevilsNew York Rangers   
01:00New York IslandersWashington Capitals   
01:00Philadelphia FlyersBoston Bruins   
02:00Nashville PredatorsTampa Bay Lightning   
02:30Chicago BlackhawksSt.Louis Blues   
04:00Arizona CoyotesAnaheim Ducks   
21:00Florida PanthersDallas Stars   
22:00Columbus Blue JacketsPittsburgh Penguins   
00:00Detroit Red WingsChicago Blackhawks   
00:00Minnesota WildCarolina Hurricanes   
01:00USA U18Youngstown Phantoms   
01:15Muskegon LumberjacksUSA U18   
02:05Bloomington ThunderCedar Rapids RoughRiders   
02:05Chicago SteelDubuque Fighting Saints   
02:05Des Moines BuccaneersOmaha Lancers   
02:05Sioux-CityFargo Force   
02:05Sioux Falls StampedeWaterloo Black Hawks   
02:05Tri-City StormLincoln Stars