Calcio - Domenica 25/10, 2020

Africa
18:00PyramidsBerkane   
Andorra
12:00FC Santa ColomaUE Engordany   
14:00Inter EscaldesSant Julia   
16:00CarroiPenya   
18:00Atletic EscaldesUE Santa Coloma   
Armenia
13:00VanArarat-Armenia   
Australia
04:30Newcastle OlympicMaitland   
Australia
05:00RockdaleSydney Utd   
Australia
06:00Moreton Bay UtdGold Coast   
07:00Brisbane U21Peninsula   
09:00Olympic FCSunshine Coast Wanderers   
Australia
10:00ToowongCentenary Stormers   
Austria
14:30LASKSt. Polten1.385.006.50
14:30TirolHartberg2.153.603.00
17:00Wolfsberger ACRapid Vienna2.453.752.50
Azerbaijan
11:00Sabah BakuSumqayit   
13:00ZiraQarabag   
Belgio
13:30AntwerpBeerschot VA1.953.603.75
16:00OostendeWaregem1.874.003.60
18:15St. TruidenSt. Liege4.003.751.83
20:45CharleroiWaasland-Beveren1.226.5011.00
Belgio
16:00St. GilloiseClub Brugge U23   
20:00SeraingLommel SK   
Belgio
14:30Francs BorainsOC Charleroi   
15:00RFC LiegeLa Louviere   
15:00TienenPatro Eisden   
Bermuda
02:00St. Georges ColtsRobin Hood   
19:00Dandy Town HornetsSBRC   
19:00Devonshire ColtsSouthampton   
19:00Devonshire CougarsSomerset   
19:00X-Roads WarriorsPHC Zebras   
Bielorussia
11:00NemanSlavia Mozyr   
13:00Energetik-BGUSoligorsk   
15:00Rukh BrestIsloch   
Bielorussia
12:00LidaKrumkachy   
12:30MikashevichiNaftan   
13:00FC SlonimLokomotiv Gomel   
13:30Volna PinskSputnik   
14:00OrshaArsenal Dzyarzhynsk   
Bielorussia
15:00Minsk 2Brest 2   
15:00Zhodino 2Slutsk 2   
Bosnia & Herzegovina
14:30GOSK GabelaGorazde   
14:30TOSK TesanjKakanj   
Brasile
00:00CearaCoritiba1.813.354.00
02:00Atletico-MGSport Recife1.294.908.50
20:00Atletico GOPalmeiras3.102.952.28
20:00FluminenseSantos2.303.102.90
22:15Athletico-PRGremio2.753.102.43
22:15InternacionalFlamengo2.603.052.60
Brasile
23:30Sampaio CorreaCuiaba Esporte   
02:00America MGConfianca   
20:00NauticoCruzeiro   
22:15FigueirenseJuventude   
22:15GuaraniAvai   
Brasile
00:00RemoImperatriz   
19:30Ypiranga FCBoa   
20:00BrusqueEC Sao Jose   
20:00LondrinaItuano   
21:00TombenseVolta Redonda   
22:00Santa CruzBotafogo PB   
Brasile
23:00Sao CaetanoPelotas   
00:00SalgueiroCampinense   
00:30CaldenseBahia De Feira   
19:00BragantinoGalvez   
19:00BrasilienseTupynambas   
19:00CabofrienseFerroviaria   
19:00Central SCFrei Paulistano   
19:00Real NoroesteAparecidense   
19:00SER CaxiasMarcilio Dias   
19:30SE JuventudeSinop   
19:45AE AltosBare   
20:00Cajazeirense de DesportosAfogados da Ingazeira   
20:00CascavelNacional PR   
20:00Ji-ParanaRio Branco   
20:00Uniao RondonopolisGoianesia   
20:00VilhenenseFast Clube   
20:30JacyobaPotiguar   
21:00Santos APRiver-PI   
21:00Sao LuizNovorizontino   
21:00Sao Raimundo RRMoto Club   
22:00AcreanoIndependente   
23:00Aguia NegraVitoria ES   
23:00MirassolPortuguesa RJ   
Brasile
00:00SerranenseIpatinga   
19:30Pouso AlegreBetim   
Brasile
18:00Corinthians U23Santos U23   
Brasile
19:00Flamengo U20Cruzeiro U20   
19:00Palmeiras U20Sao Paulo U20   
19:00Santos U20Gremio U20   
19:00Vasco U20Ceara U20   
Brasile
20:00Gremio DCorinthians D   
Brasile
19:00America Mineiro DFoz Cataratas D   
19:00Chapecoense DFluminense D   
19:00Farroupilha DNapoli D   
19:00Real Brasilia DVila Nova D   
19:00Timonense DEsmac D   
20:00Goias DBotafogo RJ D   
21:00Sao Valerio D3B da Amazonia D   
22:00A. Acreano DAriquemes D   
Bulgaria
11:30CSKA 1948 SofiaSlavia Sofia2.053.103.75
16:45ArdaCSKA Sofia4.503.601.72
19:15MontanaLudogorets6.004.501.44
Bulgaria
13:30DobrudzhaPirin Blagoevgrad   
13:30Lok. SofiaStrumska Slava   
13:30SvogeYantra Gabrovo   
15:00SozopolSeptemvri Sofia   
Bulgaria
15:00Levski KarlovoGorski Izvor   
15:00Rodopa SmolyanYambol 1915   
Bulgaria
13:00ChernolometsTopolite   
13:00DobrichChernomorets Balchik   
13:00SvetkavitsaLudogorets III   
13:00Ustrem DonchevoDunav Ruse   
Bulgaria
13:30Bdin VidinParva Atomna   
13:30Etar IIBotev Vratsa II   
13:30Lok. DryanovoDrenovets   
13:30OFK LevskiSvishtov   
13:30SevlievoPartizan Cerven Brjag   
13:30Spartak PlevenPavlikeni   
13:30TryavnaLevski Lom   
13:30Vihar SlavyanovoPeshtera Galata   
13:30Yantra Polski TrambeshMezdra   
Burkina Faso
16:30KozafUSFA   
Burundi
12:30DynamikRukinzo   
14:00Le Messager NgoziLes Elephants   
14:00MusongatiBumamuru   
15:00Bujumbura C.Aigle Noir   
Cambogia
12:00National DefenseVisakha   
12:00Phnom Penh CrownBoeung Ket   
12:00Svay RiengNagaWorld   
Cina
11:00Shaanxi ChanganJiangxi Liansheng   
12:35Beijing BaxyBeijing Renhe   
08:00Chengdu Better CityTaizhou Yuanda   
Cipro
15:00AnorthosisAPOEL   
17:00OmoniaParalimni   
18:00AchnasOl. Nicosia   
Cipro
13:30Alki OrokliniYpsonas   
Colombia
23:00Once CaldasJaguares de Cordoba   
01:05TolimaLa Equidad1.803.404.50
02:10JuniorMillonarios2.153.103.60
17:30EnvigadoPetrolera2.802.553.10
20:00PatriotasAtl. Nacional3.753.202.05
22:00Santa FeChico1.454.007.50
Colombia
20:00BogotaTigres1.723.105.00
21:00LeonesReal Cartagena1.633.305.50
21:30CortuluaOrsomarso1.384.207.50
Colombia
21:00Junior DPasto D   
21:00Millonarios DFortaleza D   
Congo DR
15:30Dauphins NoirsRCK   
15:30ManiemaLubumbashi Sport   
15:30Motema PembeMazembe   
15:30St Eloi LupopoAS Vita Club   
Costarica
22:00Santos DGGuadalupe2.403.302.63
23:00AlajuelenseZeledon   
Costarica
22:00Santa RosaMunicipal Garabito   
Croazia
15:00SibenikDin. Zagabria15.005.501.22
17:05GoricaRijeka2.753.602.35
Croazia
13:00Bijelo BrdoOsijek 2   
14:00Din. Zagabria 2Junak Sinj   
15:00ZapresicCroatia Zmijavci   
Curaçao
01:30WillemstadScherpenheuvel   
Danimarca
14:00HorsensNordsjaelland3.604.001.95
16:00RandersSonderjyske2.213.503.10
18:00AarhusFC Copenhagen2.403.302.95
Danimarca
13:00F. AmagerSilkeborg   
14:00Hvidovre IFViborg   
Danimarca
13:00AB CopenhagenFA 2000   
13:00AvartaSlagelse   
13:00NaestvedTarnby   
Ecuador
01:00Tecnico U.Delfin   
03:30LDU QuitoEl Nacional   
21:30OlmedoInd. del Valle   
El Salvador
23:30SonsonateMetapan   
02:00Santa TeclaChalatenango   
21:30JocoroMunicipal Limeno   
22:0011 DeportivoFAS   
22:00Luis Angel FirpoAguila   
22:15Alianza FCAtletico Marte   
Estonia
12:00KuressaareFlora   
12:00NarvaLevadia7.505.501.30
14:00KaljuPaide3.604.001.80
Estonia
12:00ElvaTammeka U21   
12:00Levadia U21Vandra Vaprus   
12:00MaarduJK Jarve   
Europa
12:00KafaKrymteplytsia   
13:00Ocean KerchKyzyltash   
Figi
04:00NavuaRewa   
04:00SuvaNasinu   
Filippine
03:00AzkalsMendiola FC 1991   
09:30StallionKaya   
13:00MaharlikaUnited City   
Finlandia
15:00TPS TurkuSJK   
Finlandia
15:00VPSGnistan   
Finlandia
13:00Honka AkatemiaEPS   
13:00MiPKKultsu   
Finlandia
13:00KuFu-98Vaajakoski   
13:00OLS OuluHercules   
Francia
13:00LensNantes2.203.303.60
15:00BordeauxNimes1.963.604.00
15:00BrestStrasburgo2.403.502.95
15:00MetzSt. Etienne2.453.403.00
15:00MontpellierReims2.103.403.75
17:00NizzaLilla3.303.402.25
21:00LioneMonaco1.684.504.50
Francia
13:00Marsiglia DMerignac D   
14:00Strasburgo DSaint-Maur D   
Georgia
11:00ChikhuraSamtredia   
Germania
15:30WolfsburgBielefeld1.724.005.00
18:00BremaHoffenheim2.953.752.30
Germania
13:30BochumAue1.903.603.75
13:30HeidenheimOsnabruck2.253.403.00
13:30SandhausenPaderborn2.353.402.85
Germania
13:00SaarbruckenVerl   
14:00Bayern IIMannheim   
Germania
14:00HavelseHannoverscher SC   
14:00OldenburgBSV Rehden   
14:00St. Pauli IINorderstedt   
15:00OberneulandHildesheim   
Germania
13:30ChemnitzerLuckenwalde   
13:30LichtenbergLokomotive Leipzig   
13:30MeuselwitzFurstenwalde   
13:30RathenowJena   
Germania
14:00Dortmund IIDusseldorf II   
14:00Wegberg-BeeckHomberg   
Germania
14:00PirmasensFreiburg II   
14:00RW KoblenzFSV Francoforte   
Germania
14:00CFC HerthaStaaken   
14:00Hansa Rostock IIBrandenburger   
14:00NeustrelitzHertha Zehlendorf   
14:00StendalBlau Weiss Berlin   
14:00Tasmania BerlinRostocker FC   
14:00Torgelower GreifStern   
Germania
13:30LudwigsfelderJena II   
Germania
14:00Eckernforder SVAltenholz   
14:00EichedeEutin   
14:00TodesfeldeOldenburger   
Germania
10:45HEBC HamburgHamm United   
14:00Niendorfer TSVPaloma   
14:00RugenbergenBramfelder SV   
14:00TSV Buchholz 08Suderelbe   
15:00TorneschVictoria Hamburg   
Germania
14:30Vatan BremenBremer   
15:00Union 60 BremenBorgfeld   
15:30SFL BremerhavenOSC Bremerhaven   
Germania
14:00Eintracht NortheimEgestorf-Langreder   
15:00Arminia HannoverFT Braunschweig   
15:00Eintracht CelleBersenbruck   
15:00GifhornLupo-Martini Wolfsburg   
15:00HeeslingerVfL Oldenburg   
15:00LohneEmden   
15:00Spelle-VenhausRotenburger   
Germania
15:00ASC 09 DortmundWestfalia Herne   
15:00ClarholzKaan-Marienborn   
15:00ErndtebruckVreden   
15:00HalternFC Gutersloh   
15:00Hammer SpVgg.Munster 2   
15:00Holzwickeder SCSprockhovel   
15:00Paderborn IIEintracht Rheine   
15:00Schermbeck 2020Wattenscheid   
15:00SiegenFinnentrop/Bamenohl   
Germania
15:00EddersheimGinsheim   
15:00FernwaldBaunatal   
15:00SV SteinbachHanau   
15:00ZeilsheimRW Walldorf   
Germania
15:00GonsenheimWaldalgesheim   
15:00WormsDudenhofen   
15:30Elversberg IIHertha Wiesbach   
Germania
14:30Wurzburger FVSand   
Germania
15:00BreinigDuren   
15:00FC Viktoria 08Hennef   
15:00FreialdenhovenVfL Vichttal   
15:15SiegburgerGlesch-Paffendorf   
15:15Wesseling-UrfeldDeutz   
15:30FrechenAlfter   
15:30FriesdorfFortuna Colonia II   
15:30PeschHurth   
Germania
15:001.FC MonchengladbachMeerbusch   
15:00CronenbergerDuisburg   
15:00FC MonheimGermania Ratingen   
15:00Jahn HiesfeldBaumberg   
15:00SchonnebeckNiederwenigern   
15:00SW EssenKray   
15:00TVD VelbertDJK Teutonia St.Tonis   
15:15SpVgg Sterkrade-NordKleve   
15:30Dusseldorf-WestSC Velbert   
15:30HildenUnion Nettetal   
Germania
11:00Eimsbutteler U19Hallescher U19   
11:00Union Berlin U19VfL Osnabruck U19   
Germania
13:00Fortuna Koln U19Preussen Munster U19   
15:00Paderborn U19Alemannia Aachen U19   
Giappone
06:00Sagan TosuShonan1.953.753.50
Giappone
06:00Avispa FukuokaChiba   
06:00KofuMachida   
06:00Omiya ArdijaV-Varen Nagasaki   
06:00TokushimaAlbirex Niigata   
07:00IwataKusatsu   
07:00KitakyushuYamaga   
07:00Renofa YamaguchiMito   
08:00EhimeTochigi   
10:30RyukyuKyoto   
Giappone
05:00Azul Claro NumazuBlaublitz   
05:00Fujieda MYFCTottori   
05:00Fukushima UtdNagano   
05:00Grulla MoriokaGifu   
05:00ImabariKamatamare   
05:00VanraureKagoshima Utd   
06:00C-Osaka U23G-Osaka U23   
07:00SagamiharaKumamoto   
Gibilterra
16:00Europa PointEuropa FC   
18:30Boca JuniorsCollege 1975 FC   
Grecia
15:00Asteras T.OFI Crete2.053.603.30
17:15SmyrnisLamia2.502.853.10
19:30GianninaAEK5.004.001.62
Grecia
14:00AlexandroypolisAnagennisi Thalassias   
14:00Aris AvatouAmpelokipon   
14:00ChrisoupolisApollon Paralimniou   
14:00DidymoteichoOrfeas Xanthi   
14:00EvosmouElpida Sapes   
14:00F.C. PandramaikosIraklis   
14:00M. Alexandros OrfaniouEthnikos Sochos   
14:00SidirochoriAetos Orfani   
Grecia
14:00EdessaikosPlagia   
14:00GiannitsaMakedonikos   
14:00Nea KallikrateiaThyella Sarakinoi   
14:00Niki AgkathiaPAO Koufalion   
14:00PAOK AlexandreiaA. Asteras   
14:00Poseidonas MichanionasAetos Varvaras   
14:00Thermaikos FCEthnikos Giannitsa   
Grecia
14:00Dias DiouMeteora   
14:00ElassonaMakedonikos Foufas   
14:00Ethnikos NeouKaritsa   
14:00FikisOikonomos   
14:00Iraklis LarissaSellana   
14:00KarditsaAetos Makrychoriou   
Grecia
14:00AmvrysseasNea Artaki   
14:00FokikosIpato   
14:00Opountios MartinouDia. Stefanovik   
14:00PsachnaAtalanti   
14:00Thiseas AgriaDimitra Efxeinoupolis   
Grecia
14:00Amvrakikos LoutrouTilikratis L.   
14:00Asteras KalirachisPanagriniakos   
14:00LefkimmiThyella Monastirakiou   
14:00Mesolongi AEM. Alexandros Kastorias   
14:00PrevezaAnagennisi Arta   
14:00Thyella KatsikasAgios Matthaios   
Grecia
14:00Aittitos SpataProodeftiki   
14:00IlioupoliAno Meras   
14:00MarkoPannaxiakos   
14:00MoschatoFostiras   
14:00PanioniosCharavgiakos   
Grecia
14:00Agios IerotheosMolaikos   
14:00Ermionidas-ErmisFoinikas N. Epidavrou   
14:00NafplioAris Skalas   
14:00PanarkadikosKoronida Koiladas   
14:00PangytheatikosErmis Meligous   
14:00Rouf PaoKifisias   
Grecia
14:00Aetos LoutronPyliou   
14:00AiasPanelefsiniakos   
14:00KaravasKeratsini   
14:00Kyanos A. V.Aiolikos   
14:00Pythagoras KontakaiikonMikrasiatiki   
14:00Thyella D.AO Akratitos   
Grecia
14:00Aias GastounisDiavolitsi   
14:00AO TsiliviAchaiki   
14:00Ethnikos SkoulikadouDiagoras Vrachneikon   
14:00PamisosPAO Varda   
14:00PanegialiosZakynthos   
14:00Thyella PatrasNafpaktiakos A.   
Grecia
14:00Agios NikolaosAEEK Inka   
14:00Almyros GaziouGiouchtas   
14:00Aris RethymnouAtsalenios   
14:00Aris SoudasRethymniakos   
14:00IerapetraIrodotos   
14:00Neos Asteras RethymnoPoros   
14:00PalaiochoraAE Neapolis   
Guatemala
23:10MunicipalDeportivo Achuapa   
18:00Santa LuciaComunicaciones   
20:05AntiguaIztapa   
22:10GuastatoyaSacachispas   
Haiti
22:00ArcahaieOuanaminthe   
22:00CosmopolitesMirebalais   
22:00FicaCapoise   
22:00JuventusBaltimore   
22:00Racing des GonaivesAmerica des Cayes   
22:00RivartibonitienneReal du Cap   
22:00TempeteDon Bosco   
22:00Triomphe LiancourtViolette   
Honduras
23:00UPNFMReal Sociedad   
01:00VidaHonduras Progreso   
03:00Real de MinasOlimpia   
23:00MotaguaMarathon   
Inghilterra
15:00SouthamptonEverton2.953.602.40
17:30WolvesNewcastle1.753.555.50
20:15ArsenalLeicester1.923.853.95
Iraq
17:00Al DiwaniyaAl Najaf   
17:00Al MinaaAl-Hudod   
17:00Al NaftAlsinaat Alkahrabaiya   
17:00Al-QassimNaft Missan   
17:00Al Quwa Al JawiyaAl Kahraba   
17:00Al ShortaAl Zawraa   
17:00Al TalabaNaft Al Junoob   
17:00Al WasatAl Simawa   
17:00BaghdadErbil   
17:00ZakhoAl Karkh   
Irlanda
15:00WaterfordDundalk   
Isole Far Oer
16:00KlaksvikFuglafjordur   
16:00Skala ItrottarfelagB36 Torshavn   
16:00StreymurTB Tvoroyri   
Israele
20:00M. Tel AvivH. Beer Sheva   
Italia
12:30CagliariCrotone1.923.754.00
15:00BeneventoNapoli9.505.001.35
15:00ParmaSpezia2.103.503.60
18:00FiorentinaUdinese1.754.004.75
20:45JuventusVerona1.504.506.50
Italia
15:00CosenzaLecce   
21:00CremoneseBrescia   
Italia
12:30OlbiaPro Vercelli   
15:00AlessandriaPontedera   
15:00GrossetoAlbinoLeffe   
15:00PistoiesePro Sesto   
15:00RenateLivorno   
16:30Giana ErminioComo   
17:30LeccoPiacenza   
17:30NovaraCarrarese   
17:30PergolettesePro Patria   
Italia
15:00AJ FanoMantova   
15:00FeralpiSalòRavenna   
15:00GubbioLegnago Salus   
15:00SambenedetteseModena   
15:00TriestinaVirtus Verona   
17:30ImoleseFermana   
17:30MatelicaArezzo   
17:30PadovaSüdtirol   
17:30PerugiaVis Pesaro   
Italia
15:00CaveseMonopoli   
15:00TeramoJuve Stabia   
15:00ViboneseViterbese   
17:30AvellinoCasertana   
17:30CatanzaroPalermo   
17:30TernanaFoggia   
17:30TurrisPaganese   
Italia
14:30BorgosesiaCasale   
14:30BraVado   
14:30CastellanzeseLegnano   
14:30ChieriLavagnese   
14:30Citta di VareseFolgore Caratese   
14:30GozzanoArconatese   
14:30HSL DerthonaFossano   
14:30P.D.H.A.E.Imperia   
14:30SaluzzoSanremese   
14:30Sestri LevanteCaronnese   
Italia
14:30BrenoTritium   
14:30BrusaportoFanfulla   
14:30CalvinaSona   
14:30CaravaggioNibionnOggiono   
14:30FranciacortaScanzorosciate   
14:30Real CalepinaCrema   
14:30SeregnoVis Nova Giussano   
14:30USD CasateseCiserano-Bergamo   
14:30Villa AlmePontisola   
Italia
14:30AdrieseCampodarsego   
14:30BolzanoCartigliano   
14:30Caldiero TermeChions   
14:30FeltreArzignanoChiampo   
14:30LuparenseDelta Porto Tolle   
14:30ManzaneseCjarlins Muzane   
14:30MestreEste   
14:30MontebellunaAmbrosiana   
14:30San Giorgio-SedicoBelluno   
14:30Union ClodienseTrento   
Italia
14:30Aglianese CalcioCorticella   
14:30ForlìSammaurese   
14:30G.S. BagnoleseCorreggese   
14:30MarignaneseSCD Progresso   
14:30MezzolaraLentigione   
14:30PratoGhivizzano Borgo   
14:30Pro LivornoReal Forte Querceta   
14:30Sasso MarconiRimini   
14:30Seravezza PozziFiorenzuola   
Italia
14:30ACN SienaGrassina   
14:30FlaminiaTiferno Lerchi   
14:30FolignoLornano Badesse   
14:30Montevarchi CalcioSan Donato   
14:30Ostia MareSangiovannese   
14:30PianeseMontespaccato   
14:30Trastevere CalcioFollonica Gavorrano   
14:30TrestinaScandicci   
14:30UC SinalungheseCannara   
Italia
14:30AgnoneseVastogirardi   
14:30ApriliaVastese   
14:30ASD Pineto CalcioRecanatese   
14:30CampobassoMatese   
14:30CastelfidardoCastelnuovo Vomano   
14:30FiuggiUS Tolentino   
14:30GiulianovaCynthialbalonga   
14:30MontegiorgioS. N. Notaresco   
14:30RietiPorto Sant'Elpidio   
Italia
14:30AfragoleseLanusei Calcio   
14:30ArzachenaCassino   
14:30CarboniaSavoia   
14:30Insieme FormiaGladiator   
14:30LatinaTorres   
14:30Monterosi FCNuova Florida   
14:30MuraveraCalcio Giugliano   
14:30NocerinaSS Nola 1925   
14:30Vis ArtenaLatte Dolce   
Italia
14:30Audace CerignolaPortici 1906   
14:30BitontoLavello   
14:30BrindisiFidelis Andria   
14:30CasaranoTaranto   
14:30GravinaCitta di Fasano   
14:30PicernoFrancavilla   
14:30PuteolanaAltamura   
14:30Real AversaA.C.D. Nardo   
14:30SorrentoMolfetta Calcio   
Italia
14:30AS AcirealeBiancavilla   
14:30CastrovillariRende   
14:30CittanoveseLicata   
14:30DattiloSan Luca   
14:30FC MessinaACR Messina   
14:30Gelbison CilentoS. Agata   
14:30PaternòSanta Maria Cilento   
14:30RoccellaTroina   
14:30RotondaMarina di Ragusa   
Italia
10:00Cagliari U19Inter U19   
13:00Atalanta U19Torino U19   
Italia
15:00Cesena DLazio D   
15:00Lady Granata DRiozzese D   
15:00Orobica DChievo Verona D   
15:00Pomigliano DPerugia D   
15:00Ravenna DBrescia D   
15:00Roma CF DPontedera D   
15:00Vicenza DTavagnacco D   
Kazakistan
06:00Baykonur KyzylordaMaqtaaral   
06:00Kairat AcademyZhetysu 2   
09:00EkibastuzAktobe   
10:00Akademiya OntustikFK Akzhayik   
10:00Shakhtar BulatAtyrau   
12:00FK KyranAltai Semey   
Kuwait
15:35Al SahelAl Qadisiya   
17:50Kazma SCAl Kuwait   
17:50KhaitanAl Naser   
Lettonia
12:00Tukums 2000Metta/LU   
13:00VentspilsFK Liepaja   
15:00Riga FCBFC Daugavpils   
15:00ValmieraSpartaks   
17:00RFSJelgava   
Libano
12:30Al AnsarAl Ahed   
12:30Salam ZghartaBourj FC   
12:30TripoliNejmeh SC   
Liberia
16:30BEA MountainLPRC Oiler   
16:30FreeportNimba FC   
16:30LISCR FCMighty Barrolle   
16:30Nimba KwadoWatanga   
16:30NPA AnchorsMC Breweries   
16:30Small TownNimba   
Lituania
13:00AtmosferaBFA Vilnius   
13:00FK MinijaZalgiris 2   
13:00Kauno Zalgiris 2Riteriai 2   
12:00Hegelmann LitauenDainava Alytus   
12:00JonavaDziugas Telsiai   
13:00FK Panevezys 2Nevezis Kedainiai   
Lussemburgo
16:00DifferdangeRacing Luxembourg   
16:00EttelbruckBenfica   
16:00HesperangeFola   
16:00HostertDudelange   
16:00Jeunesse EschWiltz   
16:00MondorfUnion Titus Petange   
16:00RodangeUNA Strassen   
16:00Victoria RosportNiedercorn   
Macao
13:00Chao Pak KeiBenfica   
15:00Lun LokSporting Macau   
Macedonia del Nord
14:30BelasicaBorec   
14:30Makedonija GPAkademija Pandev   
14:30PelisterStruga Trim & Lum   
14:30ShkendijaRabotnicki   
14:30VardarRenova   
Malta
15:00HiberniansLija Athletic   
15:00Santa LuciaValletta   
19:15GudjaFloriana   
Malta
19:15PembrokeSwieqi   
Messico
00:00QueretaroNecaxa2.103.303.40
02:00TigresJuarez1.554.205.50
04:00Club AmericaAtlas1.723.754.50
04:00Mazatlan FCMonterrey3.503.502.00
19:00TolucaTijuana2.153.403.20
Messico
00:00MazorquerosColima FC   
02:00CafessaIrapuato   
18:00ZitacuaroAzores de Hidalgo   
19:00UA ZacatecasSaltillo   
22:30La PiedadTecos FC   
23:00CuautlaInter Playa Del Carmen   
Moldavia
13:00Sf.GheorghePetrocub   
13:00ZimbruDinamo-Auto   
16:00Speranta NisporeniCSCA Buiucani   
Montenegro
20:00BuducnostDecic   
20:00IskraZeta   
20:00OFK PetrovacSutjeska   
20:00RudarJezero   
20:00TitogradFK Podgorica   
Montenegro
17:00Arsenal TivatMornar   
17:00GrbaljBerane   
17:00IgaloDrezga   
17:00JedinstvoIbar   
17:00Kom PodgoricaBokelj   
Nicaragua
01:00Managua FCReal Madriz   
03:00EsteliJuventus Managua   
03:00FerrettiCD Junior   
Nicaragua
01:00Esteli U20Juventus Managua U20   
22:00Ocotal U20Chinandega U20   
23:00Diriangen U20Jalapa U20   
Norvegia
18:00AalesundOdd4.004.201.83
18:00MoldeStrömsgodset1.355.508.50
18:00Sarpsborg 08Rosenborg3.253.752.15
18:00VålerengaKristiansund1.874.004.00
20:30Bodo/GlimtMjondalen1.256.5012.00
Norvegia
15:00LilleströmSandnes1.405.007.00
Norvegia
14:00FredrikstadBrattvag   
Olanda
12:15SittardGroningen3.153.352.28
14:30Sparta RotterdamHeracles2.073.653.30
14:30VitessePSV3.053.902.12
16:45WaalwijkFeyenoord10.506.401.24
20:00Den HaagAlkmaar3.253.352.23
Panama
01:00Costa del EsteMiguelito   
21:00Deportivo UniversitarioPlaza Amador   
23:00IndependienteAlianza   
Paraguay
23:00Sp. LuquenoRiver Plate   
01:15Guairena FCOlimpia Asuncion   
22:00San LorenzoNacional Asuncion   
Polonia
15:00RakowStal Mielec1.424.507.00
17:30LechCracovia1.684.004.50
Polonia
12:40PuszczaTermalica B-B.3.403.502.05
16:00Chrobry GlogowOdra Opole2.553.252.70
16:00LecznaLegnica2.353.252.95
Polonia
12:00Slask 2Ostroda1.953.603.25
19:30SuwalkiChojniczanka2.053.253.30
Polonia
11:00Legia IIBron Radom   
11:00T. MazowieckiWikielec   
16:00W. MazowieckieGrodzisk M.   
17:00Polonia W.Sokol Aleksandrow L.   
Polonia
11:00Pogon Szczecin IIStezyca   
14:00KleczewPrzodkowo   
14:00SrodaSwit Skolwin   
19:30B. GdyniaUnia Swarzedz   
Polonia
14:00LKS LagowS. Wola   
14:00SandomierzBiala Podlaska   
14:00Sokol SieniawaOrleta Radzyn   
14:00WiazownicaAvia Swidnik   
Polonia
12:00Gwarek Zabrze U18UKS SMS Lodz U18   
12:00Korona U18Hutnik Krakow U18   
12:00Lech U18Legia U18   
12:00Zaglebie U18Wisla U18   
17:00Arka U18Escola Warszawa U18   
Portogallo
16:00FarenseRio Ave3.003.302.35
16:00MoreirenseMaritimo2.702.902.90
18:30FamalicaoBoavista2.453.252.90
21:00GuimaraesBraga2.703.502.50
Portogallo
12:15VarzimEstoril   
16:00OliveirenseCovilha   
Portogallo
12:00SalgueirosCamara de Lobos   
12:00SC Vila RealMaritimo B   
13:00TirsenseFafe   
16:00Aguia VimiosoCerveira   
16:00AlcainsLeiria   
16:00AljustrelenseOlhanense   
16:00AmaranteCoimbroes   
16:00AmoraLusitano GC   
16:00AnadiaS. Joao Ver   
16:00BritoMondinense   
16:00Canelas 2010Lusitania FC   
16:00CarapinheirenseSertanense   
16:00EstrelaOriental   
16:00Fabril do BarreiroOriental Dragon   
16:00FatimaAlverca   
16:00GRAPMortagua   
16:00Juv. EvoraMoncarapachense   
16:00LecaPedras Rubras   
16:00LouletanoPinhalnovense   
16:00LourinhanensePero Pinheiro   
16:00Maria de FonteVidago   
16:00OleirosMarinhense   
16:00Oliveira HospitalCondeixa   
16:00SacavenenseTorreense   
16:00SanjoanenseCastro Daire   
16:00Santarem1º Dezembro   
16:00SB Castelo BrancoVitoria Sernache   
16:00SC VianenseBraga B   
16:00SetubalEsperanca de Lagos   
16:00SintrenseLoures   
16:00Sporting BBelenenses B   
16:00TrofenseGondomar   
16:00Uniao AlmeirimCaldas   
16:00Valadares GaiaLusitano FCV   
16:00Vila CortezBeira Mar   
17:00Sporting IdealReal SC   
Portogallo
16:00Ouriense DTorreense D   
Qatar
15:30Al Ahli DohaAl-Sadd   
17:45Al-RayyanAl-Duhail   
Repubblica Dominicana
21:00AtlanticoCibao   
21:00Delfines Del EsteUniversidad O&M   
Romania
17:45Viitorul ConstantaFC Arges1.444.336.50
20:30FC VoluntariCFR Cluj5.003.601.66
Romania
14:00PetrolulU Craiova 19482.353.302.70
Russia
12:00UralTambov2.253.103.40
14:30FK RostovKhimki1.683.755.00
17:00Akhmat GroznyUfa1.833.604.20
Russia
11:00SKA RostovLegion Dynamo   
12:00FK MakhachkalaAnzhi   
12:00Inter CherkesskChernomorets Novorossijsk   
12:00TuapseBiolog   
13:30MashukYessentuki   
14:00MaykopKrasnodar 3   
15:00Forte TaganrogKholding   
Russia
11:00LeningradetsZenit 2   
11:00Znamya TrudaOlimp-Dolgoprudny   
12:00KolomnaTver   
13:00Din. Mosca 2Zvezda St. Peterburg   
14:00MuromLuki-Energiya   
15:00Lokomotiv-KazankaSmolensk   
Russia
11:00Zenit-IzhevskVolna Nizhegorodskaya   
12:00KamazUlyanovsk   
12:00Lada DimitrovgradChelyabinsk   
12:00Lada TogliattiUral 2   
12:00Samara 2Dynamo Barnaul   
13:00Zvezda PermNosta   
14:00TyumenOrenburg 2   
San Marino
15:00CosmosDomagnano   
15:00LibertasJuvenes/Dogana   
15:00VirtusSan Giovanni   
Scozia
13:00AberdeenCeltic5.503.751.63
16:00RangersLivingston1.167.5015.00
Serbia
14:00BackaIndjija   
14:00Novi PazarRad   
14:00Zlatibor CajetinaVojvodina   
16:00MacvaNapredak   
16:00ProleterFK Vozdovac   
16:00Stella RossaJavor   
Serbia
13:30Din. VranjeDubocica   
13:30IMT Novi BeogradTrayal Krusevac   
13:30Kabel Novi SadLoznica   
13:30Radnicki 1923Zemun   
13:30Radnicki PirotKolubara   
13:30ZarkovoBorac 1926   
Singapore
10:30Young LionsTanjong Pagar   
Slovacchia
16:00Dun. StredaSlovan Bratislava   
Slovenia
12:00BravoAluminij   
14:00Tabor SezanaO. Ljubljana   
17:30DomzaleMura   
Slovenia
14:00BrdaDrava   
14:00SmartnoKrsko   
Spagna
12:00ValladolidAlaves2.402.903.60
16:00CadiceVillarreal4.003.202.10
18:30GetafeGranada1.923.105.00
21:00Real SociedadHuesca1.624.006.00
Spagna
14:00AlcorconMaiorca   
16:00GijonPonferradina   
18:15LeganesR. Oviedo   
18:15TenerifeEspanyol   
20:30AlbaceteVallecano   
20:30MalagaMirandes   
21:00SaragozzaSabadell   
Spagna
12:00Celta Vigo BFerrol   
12:00CovadongaR. Oviedo B   
17:00CompostelaLa Coruna   
17:00LangreoValladolid Promesas   
17:00Marino de LuancoLealtad   
17:00PontevedraUnionistas   
17:00SalamancaCoruxo   
17:30LeonesaNumancia   
17:30ZamoraGuijuelo   
Spagna
11:30Osasuna BTudelano   
11:30PortugaleteAmorebieta   
12:00Ath. Bilbao BRacing Santander   
12:00EjeaHaro Deportivo   
17:00CalahorraEbro   
17:00IzarraTarazona   
17:00LeioaR. Union   
17:00SD LogronesMutilvera   
Spagna
12:00IbizaLa Nucia   
12:00PratCornella   
12:00Valencia BPena Deportiva   
17:00GimnasticBadalona   
17:00OlotBarcellona B   
18:00HerculesAtzeneta   
18:00OrihuelaAlcoyano   
Spagna
12:00Granada BSiviglia B   
12:00LinenseTamaraceite   
12:00MarbellaCD Marino   
12:00UCAM MurciaLinares   
13:00Las Palmas BSanluqueno   
17:00HuelvaAlgeciras   
17:00Lorca DeportivaEjido   
17:00San FernandoCadice B   
17:00YeclanoCordoba   
18:00Betis BMurcia   
Spagna
12:00CF TalaveraMelilla   
12:00DUX Internacional de MadridAtl. Madrid B   
12:00PoblenseSan Sebastian Reyes   
12:00Rayo MajadahondaBaleares   
12:00Real Madrid BGetafe B   
12:00VillarrobledoSocuellamos   
16:30NavalcarneroLas Rozas   
17:00VillanovenseMerida AD   
18:00BadajozDon Benito   
Spagna
18:00Agrupacion EstudiantilSomozas   
18:00ArenteiroOurense CF   
18:00BarcoAlondras   
18:00BergantinosSilva SD   
18:00Dep. FabrilPaiosaco   
18:00FisterraViveiro   
18:00PontellasEstradense   
18:00PontesArzua   
18:00Racing Club VillalbesPolvorin   
18:00Rapido de BouzasAtios   
18:00RibadumiaCD Choco   
18:00UD OurenseArosa SC   
Spagna
18:00Basico UrracaCondal   
18:00CD ColungaLlanes   
18:00Club SieroValdesoto   
18:00EI San MartinL'Entregu   
18:00LenenseCaudal Deportivo   
18:00PravianoMosconia   
18:00Real AvilesSD Navarro CF   
18:00Real TitanicoTuilla   
18:00Union Club CearesAviles Stadium   
18:00VallobinGijon Industrial   
Spagna
18:00EscobedoGuarnizo   
18:00Racing Santander BTextil Escudo   
18:00Ribamontan al MarCayon   
18:00Rinconeda PolancoBezana   
18:00Siete VillasAtletico Albericia   
18:00SolaresCastro   
18:00TorinaUC Cartes   
18:00TorrelavegaSelaya   
18:00TropezonBarreda Balompie   
18:00UD SamanoCD Barquereno   
Spagna
18:00AriznabarraPasaia   
18:00Aurrera OndarroaBalmaseda   
18:00CD VitoriaSan Ignacio   
18:00DurangoAnaitasuna FT   
18:00Lagun OnakSanturtzi   
18:00SantuxuSestao   
18:00SomorrostroSD Deusto   
18:00Tolosa FCGernika   
18:00UrdulizBasconia   
18:00UrgatziBeasain   
Spagna
18:00CastelldefelsValls   
18:00CE EuropaVilafranca   
18:00Girona BVilassar de Mar   
18:00GramaUE Figueres   
18:00GranollersCerdanyola   
18:00IgualadaCE Manresa   
18:00Peralada 2Horta   
18:00San Cristobal CPMontanesa   
18:00Sant AndreuUE Sants   
18:00SantfeliuencPobla Mafumet   
Spagna
18:00AceroSaguntino   
18:00Elche CF Ilicitano BCF Intercity   
18:00Hercules BBeniganim   
18:00Novelda CFEldense   
18:00Olimpic XativaJove   
18:00Recambios ColonVilamarxant   
18:00Silla CFPaterna   
18:00TorrentBenicarlo   
18:00VillajoyosaCrevillente   
Spagna
18:00AD TorrejonFlat Earth   
18:00AlcalaSan Fernando   
18:00Atletico PintoCD Mostoles   
18:00MoratalazPozuelo de Alarcon   
18:00MostolesEl Alamo   
18:00Paracuellos AntamiraVallecano B   
18:00ParlaTrival Valderas   
18:00Real AranjuezCarabanchel   
18:00Santa AnaRSD Alcala   
18:00VillanuevaUnion Adarve   
18:00Villaverde San AndresLeganes B   
Spagna
18:00ArandinaCebrerena   
18:00Atl. TordesillasSalamanca B   
18:00BembibreLeonesa B   
18:00Burgos PromesasBupolsa   
18:00Cristo AtleticoPenaranda   
18:00G. SegovianaMirandes B   
18:00La VirgenAtl. Astorga   
18:00Numancia BLa Granja   
18:00Real AvilaAlmazan   
18:00Real Burgos CFColegios Diocesanos   
18:00Santa Marta TormesBecerril   
Spagna
18:00AlhaurinCD Alhaurino   
18:00AntequeraMalaga B   
18:00Atletico de PorcunaCP Almeria   
18:00CD TorreperogilHuetor Tajar   
18:00El PaloEstepona   
18:00Huetor VegaLoja   
18:00JaenTorredonjimeno   
18:00Juventud TorremolinosVelez   
18:00MaracenaAlmeria B   
18:00Melilla CDMotril   
Spagna
18:00Arcos CFLos Barrios   
18:00Castilleja CFCordoba B   
18:00CD GerenaPuente Genil   
18:00CeutaAntoniano   
18:00Coria C.F.CD Utrera   
18:00LebrijanaXerez D.F.C.   
18:00RotaCabecense   
18:00San RoqueCiudad de Lucena   
18:00Siviglia CLa Palma   
18:00Xerez CDConil   
Spagna
18:00AndratxIbiza Islas Pitiusas   
18:00FerriolenseCollerense   
18:00FormenteraBinissalem   
18:00Mallorca BSant Jordi   
18:00ManacorFelanitx   
18:00PortmanyCardassar   
18:00San RafaelPlatges de Calvia   
18:00Santa Catalina AtleticoEsporles   
18:00SantanyiLlosetense   
18:00SollerGenova   
Spagna
18:00Atl. PasoMensajero   
18:00Atl. VictoriaVera   
18:00La CuadraUD Guia   
18:00LanzaroteUnion Viera   
18:00Las Palmas CSan Fernando   
18:00PanaderiaGran Tarajal   
18:00SD TeniscaTenerife B   
18:00TacoronteIbarra   
18:00Union GuimarSanta Ursula   
18:00Villa Santa BrigidaArucas   
Spagna
18:00Aguilas FCEDMF Churra   
18:00CAP Ciudad de MurciaHuercal-Overa   
18:00Deportiva MineraCartagena FC   
18:00EG El Palmar CFBullense   
18:00Mazarron CFCartagena B   
18:00MinervaPulpileno   
18:00MulenoMar Menor   
18:00Racing MurciaLa Union   
18:00Real Murcia BOlimpico de Totana   
18:00UCAM Murcia BPlus Ultra   
Spagna
18:00ArroyoTrujillo   
18:00CampanarioAceuchal   
18:00CD CoriaMoralo   
18:00ChinatoCD Calamonte   
18:00Fuente de CantosCacereno   
18:00LlerenenseRCP Valverdeno   
18:00MiajadasJerez CF   
18:00OlivenzaAzuaga   
18:00UP PlasenciaMontijo   
18:00ValdiviaExtremadura UD B   
Spagna
18:00Beti KozkorTxantrea   
18:00BidezarraFontellas   
18:00BurladesSubiza   
18:00CD ArdoiCirbonero   
18:00CD BaztanCD Cantolagua   
18:00CD CorellanoCD River Ega   
18:00CortesMurchante   
18:00PamplonaBeti Onak   
18:00Pena AzagresaLourdes   
18:00Valle EguesAD San Juan   
Spagna
18:00AgoncilloOyonesa   
18:00AlfaroVarea   
18:00AnguianoArnedo   
18:00CalasancioLogrones Promesas   
18:00CasalarreinaRiver Ebro   
18:00CCD AlberiteNaxara   
18:00ComillasVillegas   
18:00PradejonRacing Rioja   
18:00TedeonCalahorra B   
18:00VianesCDFC Calzada   
Spagna
18:00AlmudevarEpila   
18:00Atletico MonzonTeruel   
18:00BarbastroVillanueva CF   
18:00Belchite 97Binefar   
18:00BorjaSarinena   
18:00BreaCuarte   
18:00FragaCF Illueca   
18:00SabinanigoCalamocha   
18:00San Juan ZaragozaHuesca B   
18:00Saragozza BValdefierro   
18:00TamariteCarinena   
18:00Utebo FCRobres   
Spagna
18:00Albacete BAlmagro   
18:00AzuquecaPedroneras   
18:00ConquenseMadridejos   
18:00GuadalajaraIllescas   
18:00Huracan de BalazoteLa Solana   
18:00ManzanaresCiudad Real   
18:00MarchamaloVillacanas   
18:00Puertollano C.F.La Roda   
18:00QuintanarAlmansa   
18:00TorrijosToledo   
Sudafrica
14:30StellenboschSwallows2.703.102.60
14:30TshakhumaTS Galaxy2.002.804.50
Sud Corea
06:00DaeguPohang   
06:00GwangjuSangju Sangmu   
08:30Ulsan HyundaiJeonbuk   
Sud Corea
05:30BucheonGyeongnam   
08:00Ansan GreenersSeoul E.   
Sud Corea
06:00Cheonan CityChangwon   
Svezia
14:30KalmarFalkenbergs2.293.353.15
14:30ÖstersundsHammarby4.953.951.69
17:30Malmo FFGöteborg1.494.456.45
17:30ÖrebroHelsingborg2.333.552.95
Svezia
14:30AFC EskilstunaDalkurd2.503.502.70
14:30AkropolisNorrby2.103.503.30
17:30TrelleborgsDegerfors6.504.501.47
Svezia
13:00NykopingsSollentuna   
14:00IFK LuleaKarlstad   
16:00Team TG FFHaninge   
Svezia
14:00LindomeLandskrona   
17:00VärnamoOskarshamns   
Svezia
14:00SkiljeboAtvidabergs   
Svezia
11:00Sunnanå DLidkopings FK D   
14:00Moron DHammarby D   
Svizzera
16:00BasileaLausanne1.723.754.50
16:00SionServette2.803.402.40
16:00Young BoysLuzern1.305.508.50
Svizzera
14:30MunsingenBasilea II   
Svizzera
16:00Olympique de GeneveLa Chaux-De-Fonds   
Svizzera
14:00Luzerna IIBuochs   
15:00BassecourtDelemont   
16:00Grasshopper IIBiel   
Svizzera
15:30ParadisoGossau   
16:00St. Gallen IIEschen   
Taiwan
09:00TaipowerTaichung   
Tanzania
12:00Polisi TanzaniaBiashara Mara United   
14:00MwaduiJKT Tanzania   
17:00Kinondoni MCYoung Africans   
Thailandia
12:00SukhothaiPathum United   
12:00Trat FCBuriram   
13:00ChonburiChiangrai   
13:00Police TeroMuangthong   
Thailandia
12:00Chiangmai UtdSamut Sakhon   
12:00Nakhon PathomThai Navy   
13:00Khonkaen FCKasetsart   
13:00Nong Bua PitchayaChainat   
Turchia
11:30Yeni MalatyasporGenclerbirligi2.063.453.45
14:00AlanyasporKaragumruk1.604.005.25
17:00FenerbahceTrabzonspor1.803.804.00
Turchia
11:30AnkarasporBalikesirspor   
11:30BandirmasporAdana Demirspor   
14:00AdanasporTuzlaspor   
14:00IstanbulsporEskisehirspor   
17:00AltayGiresunspor   
Turchia
12:00Agri 1970Mardin BB   
Turchia
12:00CatalcaCizrespor   
Ucraina
13:00InhuletsMariupol2.703.302.50
16:00Kolos KovalivkaMinaj1.603.755.50
18:30ZoryaRukh Lviv1.474.336.50
Ucraina
12:00Rubikon KyivDinaz Vyshgorod   
Ungheria
14:30ZalaegerszegBudafoki1.673.804.50
17:00MezokovesdMOL Fehervar4.003.751.78
19:30DVTKPuskas Academy3.253.752.00
Ungheria
13:30Debreceni EACCsakvari   
13:30DorogiSiofok   
13:30SoroksarSzolnoki   
17:00AjkaVasas   
17:00BekescsabaSzentlorinc   
17:00GyőrBudaorsi   
17:00KaposvarSzeged   
17:00KazincbarcikaHaladas   
17:00PecsiGyirmot   
19:30NyiregyhazaDebrecen   
Ungheria
13:00CeglediMezokovesd II   
13:30BVSC-ZugloKisvarda II   
13:30Eger SEGyongyosi   
13:30Fuzesgyarmati SKJaszberenyi   
13:30HatvanDVTK II   
13:30Putnok VSETiszaujvaros   
13:30SBTCDuna Aszfalt   
13:30Senyo CarnifexSajobabony   
13:30TallyaDebrecen II   
13:30TiszafurediBalassagyarmat   
Ungheria
11:00Ferencvaros IIESMTK Budapest   
11:00Paks IISzekszardi   
11:00Ujpest IIHodmezovasarhely FC   
13:30Dunaujvaros PASERakosmenti KSK   
13:30FC DabasIvancsa   
13:30KozarmislenyDabas-Gyon   
13:30MajosiVac   
13:30MonoriHonved II   
13:30TaksonyKorosladany MSK   
17:00KecskemetiSzegedi   
Ungheria
11:00MOL Fehervar IILipot   
13:30BalatonfurediPuskas Academy II   
13:30BicskeiPapai Perutz   
13:30EloreVeszprem   
13:30ErdiNagyatadi   
13:30Gardony VarosiMenfocsanak   
13:30Komaromi VSETatabanya   
13:30Mosonmagyarovari TESC Sopron   
13:30Nagykanizsa FCSzabadkikoto   
13:30Zalaegerszegi IIIII. Keruleti TVE   
Uruguay
00:30Defensor Sp.Penarol   
22:45WanderersRentistas   
USA
01:30Chicago FireNew York Red Bulls1.953.753.60
01:30CincinnatiMinnesota2.753.752.35
01:30New York CityMontreal Impact1.424.757.00
01:30Philadelphia UnionToronto FC2.353.602.80
02:00Houston DynamoColumbus Crew2.503.602.60
02:30Real Salt LakeFC Dallas2.153.603.20
02:30Sporting Kansas CityColorado Rapids   
03:00Vancouver WhitecapsSan Jose Earthquakes3.304.002.00
20:30Los Angeles FCLos Angeles Galaxy1.754.004.33
USA
01:30Louisville CityTampa Bay   
03:30Phoenix RisingEl Paso   
USA
00:30Richmond KickersChattanooga Red Wolves   
02:00Forward MadisonNew England II   
02:00Union OmahaFort Lauderdale   
02:30North TexasTormenta   
Venezuela
23:00La GuairaLara   
02:00Atl. VenezuelaPuerto Cabello   
22:00CaraboboEstudiantes M.   
22:00MetropolitanosAragua   
Vietnam
11:00BHTS Quang NamDa Nang   
11:00Thanh HoaSong Lam Nghe An   
12:00Nam DinhHai Phong   
11:00Gia LaiSai Gon FC   
12:00Hong Linh Ha TinhThe Cong   
Vietnam
09:30Dong ThapHue   
10:00Fico Tay NinhDak Lak   
11:00Can ThoLong An