Calcio - Oggi 04/12, 2016

ZAMBIA: Super League
14:00LaciLuftetari Gjirokastra   
17:00Korabi PeshkopiTeuta   
17:00VllazniaSkenderbeu   
12:00EncampLusitanos   
12:00UE EngordanyFC Santa Coloma   
16:00OrdinoSant Julia   
18:00UE Santa ColomaJenlai   
21:00EstudiantesTalleres Cordoba   
21:00Union Santa FeRosario   
22:00Boca JuniorsRacing Club   
22:00PatronatoVelez Sarsfield   
23:15BelgranoTemperley   
23:00InstitutoCDJU Gualeguaychu   
21:00Tristan SuarezAcassuso   
21:00CanuelasEl Porvenir   
21:00Central CordobaLaferrere   
21:00Deportivo ArmenioDefensores Unidos   
21:00Argentino de RosarioAtlas   
21:00Deportivo ParaguayoCentral Ballester   
21:00Leandro N. AlemPuerto Nuevo   
11:00AlashkertPyunik   
12:30BirmaniaThailandia   
16:30AC WolfsbergerSturm Graz   
10:00Brothers U.Sheikh Russel   
14:30KortrijkAnderlecht   
18:00CharleroiSt. Liege   
20:00GenkLokeren   
16:00KSV RoeselareLommel Utd   
15:00HammeDender   
14:30AalstIzegem   
14:30PetegemSaint Eloois   
15:00GullegemKRC Harelbeke   
15:00Olsa BrakelHalle   
15:00WesthoekKnokke   
15:00ZeehavenBornem   
14:30GrimbergenCappellen   
15:00K. Berchem SportDuffel   
15:00WijgmaalSpouwen-Mopertingen   
14:30AcrenSolieres Sport   
14:30Charleroi FleurusWaremme   
14:30HamoirLa Calamine   
14:30WalhainCouvin-Mariembourg   
02:00Flanagan's OnionsDandy Town Hornets   
20:00Boulevard BlazersDevonshire Cougars   
20:00PHC ZebrasNorth Village Rams   
20:00SBRCRobin Hood   
20:00GuabiraOriente Petrolero   
20:00San JosePetrolero de Yacuiba   
22:15Real PotosiThe Strongest   
13:00SarajevoRadnik Bijeljina   
16:00Siroki BrijegMladost DK   
15:15Gilport LionsExtension Gunners   
14:00BeroeNeftochimic Burgas   
16:30CSKA SofiaPirin Blagoevgrad   
12:00Botev VratsaNesebar   
13:00Botev GalabovoTsarsko Selo   
13:00EtarBansko   
13:00Lok. SofiaLevski Karlovo   
13:00PomorieOboriste   
16:30Etoile FilanteKadiogo   
13:00Atletico OlympicRusizi   
14:00Aigle Noir FCFlambeau de l'Est   
14:00Olympic S.Le Messager Ngozi   
15:00Le MessagerVital O   
16:00Deportes TemucoU. De Chile   
21:00Deportes IquiqueU. Catolica   
21:00U. De ConcepcionO'Higgins   
21:00U. EspanolaAntofagasta   
20:00ValdiviaNublense   
21:00CobreloaD. Puerto Montt   
21:00MagallanesCoquimbo   
21:00U. CaleraRangers   
23:00IberiaCopiapo   
15:00AchnasAris   
15:00ApollonAnorthosis   
17:00ErmisAEL Limassol   
21:00TolimaPatriotas   
12:30SimbaLubumbashi Sport   
13:30Dauphins NoirsNkoyi Bilombe   
13:30MakisoCapaco   
13:30MuunganoVirunga   
13:30NikaBukavu   
14:30NdombeMK Etancheite   
14:30Ocean PacifiqueSanga Balende   
16:30Academie de FADStade d Abidjan   
19:00Sporting GagnoaSewe Sport   
23:00AlajuelenseSantos De Guapiles   
15:00BelupoHajduk Split   
17:00RNK SplitOsijek   
13:30SesveteDragovoljac   
14:00NordsjaellandOdense   
16:00EsbjergBrondby   
18:00MidtjyllandAarhus   
18:00AucasDep. Cuenca   
18:00El NacionalLDU Quito   
18:00EmelecU. Catolica   
18:00Fuerza A.Ind. del Valle   
18:00Mushuc RunaBarcellona SC   
18:00River Plate EcuadorDelfin   
13:45El-SharqeyaEl Entag El Harby   
13:45EnppiPetrojet   
16:00El MasryAswan SC   
19:00Misr ElmaqasahAl Ahly   
22:00Alianza FCMunicipal Limeno   
13:45Al NasrHatta   
13:50Bani YasIttihad Kalba   
17:00Al-AinAl Wasl   
17:00Dibba Al FujairahAl Dhafra   
07:00Adama CityEthiopia Bunna   
07:00Fasil KetemaSt George   
07:00MekelakeyaWoldya Kenema   
07:00Sidama BunnaWelayta Dicha   
07:30Arba MencheJimma Aba Bunna   
08:00Dire DawaAddis Ababa Ketema   
09:30Ethiopia Nigd BankEEPCO   
15:00RennesSt. Etienne   
17:00MarsigliaNancy   
20:45NizzaTolosa   
13:30BiarritzLes Sables   
13:30Fleury-MerogisLyon Duchere   
13:30Saint-MarcellinTroyes   
13:45LensWasquehal   
14:00FrontignanCA Bastia   
14:30AlenconJA Drancy   
14:30BlagnacRed Star   
14:30La Guerche DrougesBlois   
14:30PauTarbes   
14:30Pouzauges ReaumurRodeo   
14:30SaumurLe Poire Sur Vie   
15:00Colomban LocmineLe Havre   
15:00Le CendreFrejus   
16:00ExcelsiorMulhouse   
13:00Soyaux DMetz D   
14:30Montpellier DBordeaux D   
14:30Rodez DGuingamp D   
16:00AkandaBitam   
16:00Port-GentilCF Mounana   
16:00Stade MigoveenMangasport   
16:00Ton PentreBangor   
17:30Brikama U.Samger   
17:30GamtelSteve Biko   
17:30MarimooSerrekunda   
10:00Dinamo BatumiTorpedo Kutaisi   
14:00Din. TbilisiSaburtalo Tbilisi   
15:30DarmstadtAmburgo   
17:30AugustaFrancoforte   
13:30AueStoccarda   
13:30BielefeldBochum   
13:30Wurzburger KickersDusseldorf   
14:00FSV FrancoforteMagdeburg   
14:00LotteDuisburg   
14:00EichedeAmburgo II   
14:00ETSV WeicheMeppen   
14:00Lupo-Martini WolfsburgNorderstedt   
13:30Lokomotive LeipzigBerliner AK 07   
13:30MeuselwitzAuerbach   
13:30NordhausenCottbus   
13:30RB Lipsia IINeustrelitz   
13:30SchonbergFurstenwalde   
14:00BonnerRW Essen   
14:00WattenscheidAachen   
14:00WuppertalerDusseldorf II   
14:00Hoffenheim IIElversberg   
13:001.FC FrankfurtStrausberg   
13:00AltludersdorfTB Berlin   
13:00BrieselangHansa Rostock II   
13:00CFC HerthaRathenow   
14:00ZehlendorfSeelow   
13:00Chemie LeipzigHalberstadt   
13:00Einheit RudolstadtMarkranstadt   
13:00MerseburgPlauen   
13:00Wismut GeraInter Leipzig   
14:00TodesfeldeKiel II   
14:00TSV LagerdorfHeider SV   
14:00VfR NeumunsterTSV Kropp   
11:30Condor HamburgKF Kosova   
14:00AltonaBarmbek-Uhlenhorst   
14:00PinnebergHalstenbek-Rellingen   
14:00RugenbergenNiendorfer TSV   
14:00TSV Buchholz 08Buxtehuder   
14:00Turkiye WilhelmsburgTuS Osdorf   
14:00Wedeler TSVDassendorf   
15:00Concordia HamburgSuderelbe   
11:00GeestemundeOberneuland   
13:30BTS NeustadtBlumenthaler   
14:00GrohnOSC Bremerhaven   
14:00GrollandMelchiorshausen   
14:00HabenhauserBrinkumer   
15:15SchwachhausenAumund-Vegesack   
15:30LeherBremer   
14:00Arminia HannoverBersenbruck   
14:00Eintracht NortheimCloppenburg   
14:00FT BraunschweigSVG Gottingen   
14:00Spelle-VenhausJeddeloh   
14:00VfL OldenburgHannoverscher SC   
15:00Osnabruck IIBornreihe   
14:30ASC 09 DortmundEnnepetal   
14:30BrunninghausenNeuenkirchen   
14:30Eintracht RheineMarl-Huls   
14:30ErndtebruckGutersloh   
14:30Hammer SpVgg.SC Hassel   
14:30Kaan-MarienbornWestfalia Rhynern   
14:30Roland BeckumErkenschwick   
14:30StadtlohnBielefeld II   
14:30GonsenheimSpVgg Burgbrohl   
14:30NeunkirchenSchott Mainz   
14:30TuS RW KoblenzPirmasens II   
14:00Stuttgarter K. II1. Goppinger Sportverein 1895   
14:30AlfterHilal Bergheim   
14:30Bergisch GladbachRheinbach   
14:30FC Viktoria 08Wegberg-Beeck   
14:30FreialdenhovenGermania Windeck   
14:30HennefFriesdorf   
14:30Inde HahnTV Herkenrath   
14:45SiegburgerHurth   
14:45Wesseling-UrfeldEuskirchen   
14:15BaumbergSSVg Velbert   
14:15BocholtKray   
14:15Dusseldorf-WestTuRU Dusseldorf   
14:15Jahn HiesfeldHonnepel-Niedermormter   
14:15Krefeld-FischelnGermania Ratingen   
14:15MeerbuschHomberg   
14:15SW EssenCronenberger   
15:00SchonnebeckKapellen-Erft   
13:00Hannover U19Wolfsburg U19   
11:00Monaco 1860 U19Mainz U19   
14:00Frankfurt U19Norinberga U19   
11:00Colonia U19Leverkusen U19   
11:00Dortmund U19Dusseldorf U19   
11:00RW Essen U19Bochum U19   
11:00Schalke U19Oberhausen U19   
11:00Frankfurt DSGS Essen D   
11:00Freiburg DMonchengladbach D   
14:00Cloppenburg DDuisburg D   
14:00Leverkusen DJena D   
21:00JamalcoHumble Lions   
21:00Montego BayMaverley Hughenden   
21:00PortmoreUWI   
21:00RenoHarbour View   
21:00TivoliArnett Gardens   
21:00WaterhouseBoys' Town   
16:30Mons CalpeLions Gibraltar   
14:00Al HusseinShabab Al Ordon   
14:00OlympiakosLevadiakos   
16:15AEL LarissaAtromitos   
16:15XanthiAsteras T.   
18:30PanathinaikosPAOK   
14:00ChaniaAcharnaikos   
14:00KarditsaSmyrnis   
14:00LamiaPanelefsiniakos   
14:00PanegialiosA. Asteras   
14:00PanthrakikosKissamikos   
14:00SpartiAiginiakos   
14:00AlmoposKavala   
14:00AO KardiasEordaikos   
14:00Doxa ProskinitonKampaniakos   
14:00KalamariaApollon Paralimniou   
14:00LangadasChrisoupolis   
14:00Makedonikos FoufasAE Pontion   
14:00Orfeas XanthiNaousa   
14:00Amvrakia KostakisAchilleas Neokesarias   
14:00Apollon LarissaKaraiskakis   
14:00Diagoras SevastisMavroi Aetoi   
14:00FilippiadaPierikos   
14:00Niki VolosO. Volos   
14:00Pydna KitrosFeraios   
14:00Tilikratis L.Thesprotos   
14:00AchaikiErmionidas-Ermis   
14:00Aiolikos FCPanargiakos   
14:00Amaliadas - PanopoulouLoutraki   
14:00AO ZevgolatiouChalkida   
14:00Doxa MegalopolisFostiras   
14:00Pylou TsiklitirasPanarkadikos   
14:00Thiva F.C.PAO Varda   
14:00AO IlisiakosRodos   
14:00AO ProodeftikiAeek Inka   
14:00ErgotelisAgios Ierotheos   
14:00Ermis Z.Ionikos   
14:00IalisosTriglia R.   
14:00Thyella D.E. Piraeus   
19:00MalacatecoGuastatoya   
23:00FicaJuventus   
21:00Aigle NoirInter de Grand-Goave   
21:00America des CayesPetit-Goave   
21:00CapoiseRacing Haitien   
21:00OuanamintheMirebalais   
21:00Racing des GonaivesBaltimore   
21:00Real du CapCavaly   
21:00TempeteDon Bosco   
21:00VioletteRoulado   
22:00PlatenseReal Espana   
23:00OlimpiaMotagua   
10:30PegasusSouthern District   
14:30Kerala BlastersNorth East Utd   
10:00PerselaMadura United   
12:30Barito PuteraPersib   
14:30BournemouthLiverpool   
17:00EvertonManchester Utd   
13:00Curzon AshtonWimbledon   
15:00BoltonSheffield Utd   
15:00Bristol RoversBarrow   
15:00Cambridge UtdCoventry   
15:00EastleighHalifax   
15:00MillwallBraintree   
15:00Notts CountyPeterborough   
15:00StourbridgeNorthampton   
15:00WokingAccrington   
16:00Port ValeHartlepool   
18:00SakhninH. Raanana   
19:15YehudaH. Tel Aviv   
12:30MilanCrotone   
15:00LazioRoma   
15:00PescaraCagliari   
15:00SampdoriaTorino   
15:00SassuoloEmpoli   
20:45FiorentinaPalermo   
15:00VeronaPerugia   
14:30Giana ErminioPontedera   
16:30AlessandriaViterbese   
16:30ArezzoLupa Roma   
16:30PiacenzaRacing Roma   
20:30ComoPro Piacenza   
14:30FanoVenezia   
14:30FeralpiSal√≤Ancona   
14:30GubbioReggiana   
14:30MacerateseS√ľdtirol   
14:30MantovaSantarcangelo   
14:30PadovaPordenone   
14:30SambenedetteseModena   
18:30AlbinoLeffeLumezzane   
18:30Forl√¨Teramo   
14:30CasalePinerolo   
14:30LegnanoCaronnese   
14:30Pro SestoOltrepoVoghera   
14:30VaresinaVarese   
14:30BolzanoCaravaggio   
14:30Cavenago FanfullaScanzorosciate   
14:30Darfo BoarioSeregno   
14:30GrumelleseOlginatese   
14:30LeccoCiliverghe Mazzano   
14:30Levico TermePro Patria   
14:30MonzaCiserano   
14:30PergoletteseDro   
14:30PontisolaVirtus Bergamo   
14:30ArzignanoChiampoVirtus Verona   
14:30BellunoVigasio   
14:30Calvi NoaleMontebelluna   
14:30EsteCordenons   
14:30Ripa FenadoraCarenipievigina   
14:30TamaiAbano   
14:30TriestinaMestre   
14:30VigontinaLegnago Salus   
14:30CastelfrancoDelta Rovigo   
14:30CorreggeseSangiovannese   
14:30MezzolaraFiorenzuola   
14:30PianeseRignanese   
14:30PoggibonsiLentigione   
14:30RavennaColligiana   
14:30San DonatoRibelle   
14:30ScandicciCastelvetro   
14:30ArgentinaLigorna   
14:30FinaleValdinievole Montecatini   
14:30GavorranoSavona   
14:30LavagneseReal Forte Querceta   
14:30MasseseFezzanese   
14:30MontemurloGhivizzano Borgo   
14:30PonsaccoGrosseto   
14:30Sporting ReccoUnione Sanremo   
14:30ViareggioSestri Levante   
14:30AgnoneseRecanatese   
14:30AlfonsineVastese   
14:30ASD Pineto CalcioChieti   
14:30CampobassoMonticelli   
14:30CastelfidardoSan Nicol√≥   
14:30JesinaCivitanovese   
14:30Romagna CentroFermana   
14:30SammaureseSan Marino   
14:30Vis PesaroMatelica   
14:00Monterosi FCMuravera   
14:30FolignoLatte Dolce   
14:30L'AquilaNuorese   
14:30Ostia MareAvezzano   
14:30RietiAlbalonga   
14:30TorresCitta di Castello   
14:30AgropoliAnzio Calcio 1924   
14:30Gelbison CilentoManfredonia   
14:30NocerinaCitta di Ciampino   
14:30PicernoPotenza   
14:30Vultur RioneroSan Severo   
15:00GravinaCynthia   
15:00Nard√≤Trastevere Calcio   
15:30BisceglieHerculaneum   
14:30CastrovillariSersale   
14:30Due TorriIgea Virtus   
14:30GelaSancataldese   
14:30GragnanoGladiator   
14:30Nerostellati FratteseSarnese   
14:30PomiglianoUS Palmese   
14:30RoccellaCavese   
14:30Sicula LeonzioRende   
14:30TurrisAversa   
14:00Defence ForceButha-Buthe   
14:00LesothoLioli   
14:00Liphakoe Football ClubBantu   
14:00Roma RoversSandawana   
13:15Al SahelTripoli   
15:30Al AhedNejmeh SC   
15:30Victoria RosportBenfica   
16:00FolaRumelange   
16:00KaerjengDifferdange   
16:00MondorfRacing Luxembourg   
16:00UNA StrassenJeunesse Canach   
17:00DudelangeJeunesse Esch   
18:00NiedercornPetange   
13:30EPAC UnitedRed Lions   
13:30Karonga UnitedMoyale Barracks   
13:30Max BulletsMighty Wanderers   
14:00HamrunBirkirkara   
14:00SliemaGzira   
16:00BalzanFloriana   
16:15Mosta FCHibernians   
14:00Senglea AthleticsMarsa FC   
16:15GharghurZebbug   
16:00Chabab Rif HoceimaKenitra   
16:00KhouribgaAgadir   
19:00MarrakechSafi   
15:00JeunesseRaja Beni Mellal   
15:30DcheiraUnion Ait Melloul   
15:30KhemissetWidad Temara   
15:30Rachad BernoussiFes   
15:30US TemaraSidi Kacem   
15:30Youssoufia BerrechidRAC Casablanca   
17:00ASAC ConcordeSNIM   
19:00Garde NationalePolice   
12:00AcademiaSperanta Nisporeni   
12:00Dacia ChisinauPetrocub   
12:00MilsamiS. Tiraspol   
12:00ZimbruZaria Balti   
13:00IskraMladost Podgorica   
22:00DiriangenFerretti   
22:00EsteliUNAN-Managua   
18:00StabaekJerv   
12:30Den HaagUtrecht   
14:30FeyenoordSparta Rotterdam   
14:30Willem IITwente   
16:45AjaxGroningen   
14:00HFCDe Treffers   
14:00Jong AZTEC   
22:00LibertadOlimpia Asuncion   
19:00MelgarU. de Deportes   
22:00Sporting CristalDep. Municipal   
15:30CracoviaLeczna   
18:00JagielloniaLech   
13:00B. GdyniaElana Torun   
17:00FeirenseArouca   
17:00MoreirenseNacional   
19:00EstorilBelenenses   
21:15GuimaraesChaves   
12:15FamalicaoAves   
16:00AcademicaBraga B   
16:00Cova De PiedadeGil Vicente   
16:00CovilhaVarzim   
16:00PenafielFreamunde   
17:00OlhanenseLeixoes   
17:00U. MadeiraSanta Clara   
18:00FC Porto BBenfica B   
13:30Dukla PragaSlovacko   
15:00Mlada BoleslavPribram   
10:30Teplice U21Sparta Praga U21   
11:00Plzen U21Bohemians 1905 U21   
11:00Sparta Praga U19Mlada Boleslav U19   
13:00BregalnicaRabotnicki   
13:00PobedaRenova   
13:00ShkendijaPelister   
13:00ShkupiMakedonija GP   
13:00VardarSileks   
13:00VoluntariAstra   
17:00Targu MuresBotosani   
19:30Steaua BucarestPandurii   
10:30Chindia TargovistePolitehnica Timisoara   
14:30AmagajuRayon Sport   
14:30KiyovuPepiniere   
14:30SunriseBugesera FC   
14:00Lok. MoscaTerek   
09:30Lok. Mosca U21Terek U21   
09:45Amkar U21FK Orenburg U21   
11:00Arsenal Tula U21Anzhi U21   
11:00Ufa U21Tomsk U21   
12:00Sp. Mosca U21Kazan U21   
15:00Krasnodar U21Samara U21   
15:00FiorentinoPennarossa   
15:00FolgoreFaetano   
15:00San GiovanniVirtus   
18:00ASEC NdiambourMbour Petite Cote   
18:30DouanesCasa   
13:00BackaCukaricki   
13:00FK VozdovacCrvena zvezda   
13:00Novi PazarSp. Subotica   
13:00Radnicki NisBorac   
13:00RadnikRad   
17:00VojvodinaNapredak   
18:00PartizanJavor   
15:20Slovan BratislavaTrnava   
17:30MichalovceRuzomberok   
14:00KrskoDomzale   
16:55RadomljeO. Ljubljana   
12:00BetisCelta Vigo   
16:15Ath. BilbaoEibar   
18:30AlavesLas Palmas   
18:30GijonOsasuna   
20:45ValenciaMalaga   
12:00GironaLevante   
12:00VallecanoAlcorcon   
16:00R. OviedoGimnastic   
18:00MaiorcaValladolid   
18:00TenerifeHuesca   
20:00Reus DeportiuCordoba   
12:00LealtadLeonesa   
12:00Osasuna BTudelano   
12:00Valladolid BPonferradina   
16:00IzarraMutilvera   
17:00BurgosSomozas   
17:00FerrolCoruxo   
17:00PalenciaCaudal Deportivo   
17:00PontevedraBoiro   
17:00SantanderGuijuelo   
12:00FuenlabradaAth. Bilbao B   
12:00Rayo MajadahondaZamudio   
12:15ToledoSocuellamos   
17:00AlbaceteMensajero   
17:00R. Sociedad BSan Sebastian Reyes   
17:00R. UnionUD Logrones   
12:00BadalonaValencia B   
12:00EbroCornella   
12:00HerculesBaleares   
12:00PratBarcellona B   
12:00SaguntinoMallorca B   
12:00Villarreal BAlcoyano   
17:00L'HospitaletSabadell   
12:00Cordoba BLa Hoya Lorca   
12:00LinaresMelilla   
12:00MurciaSanluqueno   
16:00JumillaCartagena   
17:00EjidoLa Roda   
17:00Extremadura UDJaen   
17:00HuelvaGranada B   
17:00LinenseSan Fernando   
17:00VillanovenseMarbella   
18:00ManchaMerida AD   
12:00Albacete DSanta Teresa D   
12:15Huelva DEspanyol D   
13:00Tacuense DTransportes Alcaine D   
16:00Atletico Madrid DLevante D   
14:30BarokaMaritzburg Utd   
14:30Bloem CelticSupersport   
14:30AmazuluRoyal Eagles   
14:30Jomo CosmosMagesi   
13:45LausanneGrasshoppers   
13:45LuganoThun   
16:00St. GallenSion   
15:00AarauWohlen   
15:00SchaffhausenChiasso   
20:30Morvant Caledonia UnitedPolice   
22:00SandoS.A. Rangers   
14:00Esperance TunisOlympique Beja   
14:00GabesClub Africain   
14:00KairouanaiseUS Tataouine   
14:00Sidi BouzidBizertin   
11:30AlanyasporKonyaspor   
14:00GaziantepsporAkhisar Belediye   
14:00OsmanlisporKarabukspor   
17:00AdanasporGenclerbirligi   
17:00KasimpasaGalatasaray   
11:00BolusporBalikesirspor   
11:00UmraniyesporSamsunspor   
14:00ElazigsporDenizlispor   
15:00GiresunsporSivasspor   
16:30GoztepeYeni Malatyaspor   
11:00KahramanmarasHacettepe   
11:00OfsporIstanbulspor   
11:00Sivas BelediyesporAnadolu Selcukspor   
11:30BucasporTepecik   
11:30FethiyesporAnadolu Uskudar   
11:30KeciorengucuErzurum BB   
11:30Kocaeli BirliksporNazillispor   
11:30PendiksporAmedspor   
11:00GumushanesporSariyer   
11:00HataysporBugsasspor   
11:30AnkaragucuKastamonuspor   
11:30AydinsporMenemen Belediye   
11:30ErciyessporTuzlaspor   
11:30InegolsporEyupspor   
11:30KarsiyakaEtimesgut   
11:30KirklarelisporTrabzon   
11:30Nigde BelediyesporTokatspor   
11:0024 ErzincansporBayburt   
11:00CizresporBelediye Vanspor   
11:30Ankara DemirsporManavgatspor   
11:30BeylerbeyiKocaelispor   
11:30GolcuksporBursa Niluferspor   
11:30Kizilcaboluk Spor KulubuCorum   
11:30KozanAltay   
11:30SancaktepeKartalspor   
11:30TekirdagsporKutahyaspor   
10:30DardanelsporDersimspor   
11:00Batman PetrolsporSilivrispor   
11:30CatalcaKirikhanspor   
11:30Derince Bld.Bodrumspor   
11:30Halide E.Erbaaspor   
11:30Kemerspor 2003Kirikkalespor   
11:30ManisaPazarspor   
11:30TireYomraspor   
11:30Yesil BursaDuzcespor   
11:0012 BingolSakaryaspor   
11:00DiyarbakirsporOrhangazispor   
11:00DuzyurtsporBergama Bld.   
11:00OrdusporElaziz Belediyespor Kulubu   
11:30Ankara AdliyesporAfjet Afyonspor   
11:30BayrampasaDarica Genclerbirligi   
11:30MaltepesporSultanbeyli   
11:30MuglasporPayas Bld.   
11:30TarsusDenizli BB   
13:00Olimpik DonetskKarpaty   
16:00ShakhtarStal Kamianske   
18:30Zirka KropyvnytskyiOleksandriya   
13:00Cigand SENyiregyhaza   
13:00KisvardaBalmazujvaros Sport   
13:00SzeolDorogi   
13:00SzolnokiSoroksar   
13:00VACMosonmagyarovari TE   
15:00BekescsabaSzeged   
15:00CsakvariSiofok   
15:00KozarmislenyZalaegerszeg   
15:00Puskas AcademyBudaorsi   
15:00Soproni VSECegledi   
20:30Club NacionalJuventud   
20:30Defensor Sp.Racing Montevideo   
20:30FenixDanubio   
20:30Liverpool M.Plaza Colonia   
20:30WanderersVilla Espanola   
14:00Zesco UtdNakambala Leopards